Kilka słów o nas

pic_4

Gabinety Lekarskie Centrum to rodzinna przychodnia zdrowia, której idea powstała z myśli i troski o zdrowie naszych bliskich – rodziny i przyjaciół.

Realizując nasz pomysł i wcielając go w życie wyobrażaliśmy sobie Pacjentów poszukujących usług medycznych najwyższej jakości, dostępnych dokładnie wtedy, gdy są one potrzebne oraz świadczonych w komfortowych i przyjaznych warunkach. Wierzymy, że przychodnia oraz zespół, które udało nam się dosłownie i w przenośni zbudować, będą dla naszych Pacjentów synonimem zaufania i bezpieczeństwa, najwyższych standardów i trafnej diagnozy, mądrej odpowiedzi i indywidualnego podejścia lekarza dzielącego się swoją wiedzą i doświadczeniem. W codziennej działalności chcemy kierować się prostą zasadą, że JESTEŚMY DLA CIEBIE, gdyż wierzymy, że tylko przez pełne oddanie i zaangażowanie w dobro Pacjenta, można zdobyć jego zaufanie i udzielić fachowej pomocy lekarskiej.

Nasza oferta została zbudowana w odpowiedzi na potrzebę specjalistycznych konsultacji lekarskich oraz nowoczesnej diagnostyki medycznej i jest skierowana zarówno do pacjentów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw pragnących zagwarantować swoim pracownikom opiekę medyczną w ramach stałego abonamentu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do Gabinetów Lekarskich Centrum w Otwocku.