Kardiologia Otwock

Badania kardiologiczne w Otwocku

Dlaczego badania kardiologiczne są ważne?

W naszej przychodni w centrum Otwocka pacjenci mogą liczyć na pomoc wykwalikowanego kardiologa w diagnozowaniu i leczeniu chorób serca. Należą one do najczęstrzych chorób cywilizacyjnych prowadzących do przedwczesnej śmierci, dlatego też nie należy bagatelizować piewszych oznak w postaci powtarzającego się bólu w klatce piersiowej. Najbardziej narażone na choroby serca są ludzie prowadzący głównie siedzący tryb życia połączony z dodatkowymi czynnikami wśród, których dominującą rolę stanowi stres, nieodpowiednia, wysokokaloryczna i tłusta dieta oraz używki w postaci alkoholu czy wyrobów tytoniowych.

Jeśli zauważli Państwo u siebie zmiany w rytmie serca, czują Państwo uderzenia krwi do głowy, gniecenie lub ucisk w klatce piersiowej, a wysiłek fizyczny powoduje duszności i omdlenia, nie należy bagatelizować tych ostrzeżeń i niezwłocznie udać się po pomoc do wykwalifikowanego kardiologa. Nasz kardiolog podejmie szereg badań, w tym echo serca by poddać ocenie budowę serca czy badania dopplera na prawidłowy przepływ krwi przez naczynia wieńcowe.

Nasi specjaliści

Rejestracja

Zapraszamy od poniedziałku do piątku

w godz. 8:00 - 18:00

799 11 99 55

facebook
abc zdrowie
lekarze bez kolejki
znany lekarz
orły medycyny
Bieżące informacje
kriodermatologia otwock

Kriodermatologia

Gdzie można skorzystać z zabiegu wymrażania zmian ...

więcej

badania kolter EKG

Badania Holter

Gdzie się udać na badanie Holter EKG w Otwocku?

...

więcej

covid szczepienia otwock

Kto powinien się zaszczepić?

Tak jak w przypadku innych szczepionek...

więcej

jak przygotować się do wizyty w przychodni

Jak przygotować się do wizyty?

Prosimy o zapoznanie się z wytycznym...

więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatnościRozumiem